Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj127
W tym tygodniu431
Razem4725620
Powered by CoalaWeb

Wrzosowa Kraina na Narodowej Wystawie Rolniczej w Poznaniu

W dniach 30.11 – 2.12 br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywała się Narodowa Wystawa Rolnicza. Nie zabrakło na niej też przedstawicieli z Dolnego Śląska w tym i LGD Wrzosowa Kraina. Na stoisku Krajowej Sieci LGD prezentowały się wraz z nami Stowarzyszenie LGD Partnerstwo Izerskie, LGD Partnerstwo Ducha Gór, Lokalna Grupa Działania "Ujście Baryczy" Gmin Góra - Niechlów - Wąsosz.

Z naszego terenu zaprezentowała się Farma Martynika ze swoimi wyrobami i pokazem warsztatów garncarskich. Ponadto odwiedzjący nasze stoisko mogli wziąć udział w warsztatach barwierskich prowadzonych przez Chrośnica wioska barwnych wątków z LGD Partnerstwo Izerskie, warsztaty szydełkowe zorganizowane przez LGD Ujście Baryczy oraz warsztaty haftu zachełmiańskiego przygotowane przez LGD Partnerstwo Ducha Gór. Odwiedzający Wystawę Rolniczą mogli liczyć na atrakcję dla dzieci, degustację produktów lokalnych, warsztaty i pokazy kulinarne, wystawę maszyn i sprzętu rolniczego, wystawę zwierząt oraz prezentację rzemiosła i rękodzieła. Z Wrzosowej Krainy w wyjeździe uczestniczyła Prezes LGD Barbara Sulma, pracownik biura - Renata Jankun oraz Krzysztof Szustka – animator wiosek tematycznych. 

Zdjęcia: Krzysztof Szustka

SP

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ