Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj116
W tym tygodniu420
Razem4725609
Powered by CoalaWeb

Relacja z warsztatu ewaluacyjno-refleksyjnego

W dn. 6 lutego 2019 r. w siedzibie Stowarzyszenia LGD „Wrzosowa Kraina” odbył się warsztat refleksyjny w ramach ewaluacji wewnętrznej. Spotkanie zostało poprowadzone przez Pana Pawła Antoniewicza – trenera i szkoleniowca w firmie „Przestrzeń otwarta” oraz Panią Prezes Stowarzyszenia – Barbarę Sulmę. Do udziału w warsztacie zaproszono wybranych przedstawicieli kluczowych podmiotów i partnerów, bez których realizacja LSR nie byłaby możliwa, tj. członków organów LGD, partnerskie samorządy lokalne, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego oraz pracowników biura. W spotkaniu trwającym od godz. 9.00 do 14.00 udział wzięło 15 osób.

Zgodnie z postanowieniami umowy ramowej, na LGD spoczywa odpowiedzialność za prawidłowe wdrażanie LSR. Zarząd wraz z pracownikami biura LGD na co dzień zarządza procesem realizacji strategii i koordynuje działania tak, by efektywnie i poprawnie spożytkować przyznane środki. Proces wdrażania LSR podlega całorocznemu monitoringowi, na bieżąco gromadzone są dane dotyczące postępów w realizacji planów. Najważniejszą częścią tego procesu są ćwiczenia analityczno-refleksyjne, których celem jest bieżąca ocena procesu wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju.

Warsztat dotyczył podsumowania ostatniego okresu wdrażania Strategii i miał na celu dyskusję, wymianę spostrzeżeń i wniosków oraz konfrontację różnych grup interesantów LGD. Był też okazją do zgłoszenia uwag i postulatów zmian w planie wdrażania LSR. Wnioski z warsztatu refleksyjnego i ankiet pozwalają na pełną ewaluację, czyli podsumowanie etapów wdrażania LSR.

Dziękujemy za uczestnictwo i wspólną dyskusję wszystkim uczestnikom warsztatu!

ŁG

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ