Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj203
W tym tygodniu1289
Razem4992084
Powered by CoalaWeb

Konkurs Działaj Lokalnie XI 2019 rozstrzygnięty!

7 czerwca br. w Chocianowie odbyło się posiedzenie Lokalnej Komisji Grantowej oceniającej wnioski złożone w ramach XI Edycji Programu „Działaj Lokalnie” 2019. Granty we Wrzosowej Krainie zostały przyznane po raz siódmy.

W skład 5 osobowej Lokalnej Komisji Grantowej wchodziły osoby aktywne zawodowo i społecznie z obszaru działania Fundacji Wrzosowa Kraina, przedstawiciele organizacji pozarządowych, samorządu lokalnego i biznesu. Komisja obradowała w następującym składzie:

  1. Anetta Kamińska - przedstawicielka organizacji pozarządowych

  2. Łukasz Golinczak - przedstawiciel sektora biznesu

  3. Anna Graf - przedstawicielka sektora publicznego

  4. Anna Banaszek – przedstawicielka mediów

  5. Krzysztof Szustka - przedstawiciel organizacji pozarządowych

Komisja do realizacji wybrała 17 wniosków na łączną sumę 55.000,00 zł, w tym 4 wnioski w ramach ścieżki tematycznej Aktywna Wrzosowa Kraina. 11 projektów będzie realizowanych przez organizacje pozarządowe w swoim imieniu, 4 projekty przez grupy nieformalne oraz 2 projekty w ramach Inicjatyw DL.

Poniżej przedstawiamy zestawienie wybranych projektów w ramach Programu wraz z liczbą punktów oraz kwotą przyznanej dotacji. Wybranym grantobiorcom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów przy realizacji projektów oraz wiele pozytywnej energii.

Z grantobiorcami skontaktujemy się mailowo i/lub telefonicznie, by przesłać szczegóły dotyczące dalszych procedur związanych z podpisaniem umów dotacji.

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za złożenie wniosków w ramach Programu „Działaj Lokalnie” XI, a także zachęcamy do śledzenia serwisu www.wrzosowakraina.pl oraz www.facebook.com/WrzosowaKraina/.Do pobrania:


 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ