Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Galeria

Statystyki odwiedzin

Dzisiaj30
W tym tygodniu30
Razem4835916
Powered by CoalaWeb

Program TVP 1 `Smaki i klimaty` we Wrzosowej Krainie

W ostatni weekend zespół redakcyjny programu „Klimaty i Smaki” z TVP2 gościł we Wrzosowej Krainie, kręcąc materiał filmowy o kulinariach i tradycji wschodniej części Borów Dolnośląskich. W programie zaprezentowano m.in. nasz najsłynniejszy produkt tj. miód wrzosowy z Borów Dolnośląskich oraz Święto Miodu i Wina w Przemkowie a także produkty z Listy Produktów Tradycyjnych – łemkowskie produkty keselice i juche, Miodowe pierniczki z Przemkowa Wandy Kuzyszyn. Zaprezentowano również gospodarstwa agroturystyczne słynące z bardzo dobrego jedzenia tj.” Amazonka” z Ostaszowa, „Stary Młyn” z Chocianowa i „Gajówka Głuszec” z Borówek. Filmowcy odwiedzili również Ceramikę Bolesławiecką wytwarzającą swoje produkty z ponad 800-letnią tradycją.

O terminie emisji programu powiadomimy wszystkich na pewno. Program dostępny będzie również na stronie http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/klimaty-i-smaki Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu i prezentacji naszych Wrzosowych Smaków i Klimatów!

Krzysztof Szustka

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ