Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Strict Standards: Declaration of JParameter::loadSetupFile() should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /home/platne/serwer37196/public_html/archiwum.wrzosowakraina.pl/libraries/joomla/html/parameter.php on line 512

Aktywni, Mobilni, Kreatywni

Projekt został zrealizowany przez Grupę Nieformalną „Niezwykłe, zwykłe kobiety” za pośrednictwem Lubińskiego Stowarzyszenia Sportowego Handball.

 

Całkowita wartość projektu wyniosła 9.090,44  zł., w tym:

Dotacja w wysokości 5.964,00 zł

Wkład własny 1.362,44 zł

Wkład własny pracy 1.764,00 zł

 

Celem projektu była integracja mieszkańców 8 wsi Gminy wiejskiej Lubin, promocja liderek i  lokalnych produktów oraz bogactwa przyrodniczego.

W ramach projektu zrealizowano następujące warsztaty: w Gogołowicach "Pigwa i róża”, w Krzeczynie Małym "Carving - zdobienie potraw", w Miroszowicach "Wino i miód", w Oborze "Dynia na 100 sposobów", w Chróstniku "Dzieci gotują" i w Czerńcu "Powertex".

W sierpniu uczestnicy rajdu rowerowego przejechali część Gminy Lubin, a  ramach odpoczynku, odbyło się ognisko w Dąbrowie Górnej. Uczestnicy projektu spotkali się także w kręgielni w Lubinie na przyjacielskich rozgrywkach sportowych. Na zakończenie, w dużej grupie wszystkich najaktywniejszych uczestników projektu zorganizowano wyjazd do do Opery Wrocławskiej na spektakl "Cyrulik sewilski".

 

Rezultaty projektu:

1.Zrealizowano 6 warsztatów i rajd rowerowy, w których udział wzięło łącznie 228 osób.

2. W listopadzie 2016 odbyły się rozgrywki sportowe z udziałem udziałem dzieci,młodzieży,os. dorosłych i starszych (44 osoby)

3. 06 grudnia 2016 zorganizowałyśmy wyjazd do Opery wrocławskiej, w której uczestniczyło 45 osób

 

Łącznie we wszystkich działaniach projektowych wzięło udział 317 uczestników, przede wszystkim z Miroszowic, Osieka, Czerńca, Dąbrowy Górnej, Gogołowic, Obory, Chróstnika, Krzeczyna Małego, ale również mieszkańcy z pozostałych wiosek gminnych, którzy dostrzegli reklamy spotkań na portalach internetowych Gminy, miasta Lubina i na portalach społecznościowych.

 

W realizacji projektu współpracowano z:

1. Ośrodkiem Kultury Gminy lubin ( bezpłatne udostępnienie świetlicv wiejskich na warsztaty i zamieszczanie informacji o działaniach).

2. 4 lokalnymi Stowarzyszeniami w Miroszowicach, Gogołowicach, w Oborze i w Czerńcu.

3. Kołami Gospodyń Wiejskich w Osieku, Oborze i w Chróstniku

4. Z Urzędem Gminy Lubin - promocja projektu naportalu Gminy Lubin.

 

Do pobrania:

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ