Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

II SCHEMAT - LEADER+

Leader+ w krajach UE i w Polsce

Na terenie Grupy Partnerskiej "Wrzosowa Kraina" był realizowany od 2005 r. Pilotażowy Program Leader+. Jest to europejski program wspierający społeczności, które stawiają na współpracę partnerską.

Za realizację Programu odpowiedzialna była powstała w ramach I Schematu Pilotażowego Programu Leader+ Lokalna Grupa Działania Fundacja "Wrzosowa Kraina". Fundacja założyło 10 Fundatorów/Założycieli działających na terenie Wrzosowej Krainy. Wówczas powołany został pięcioosobowy Zarząd Fundacji do realizacji jej celów.

PLIKI DO POBRANIA

 

 


 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ