Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Grupa Partnerska Wrzosowa Kraina

Grupa Partnerska WRZOSOWA KRAINA


Grupa Partnerska "Wrzosowa Kraina" (GP) powstała we wrześniu 2004. Skupia Partnerów z 3 gmin: Przemków, Gromadka i Chocianów, działających na rzecz zrównoważonego rozwoju obszaru wschodniej części Borów Dolnośląskich.

„Wrzosowa Kraina” jest trójsektorowym porozumieniem 56 partnerów - przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego oraz organizacji pozarządowych i lokalnych przedsiębiorców, którym zależy na tym, by poprzez ich działania i inicjatywy wschodnia część Borów Dolnośląskich była obszarem dobrze rozpoznawalnym, pełnym efektywnych działań i miejscem, w którym warto żyć.

Partnerzy wypracowali wspólną wizję rozwoju tego obszaru. Wszystko, co robią, starają się, aby było w zgodzie z naturą ...

To specyficzne partnerstwo ponad podziałami łączy instytucje i ludzi, którzy tylko z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego. Bowiem różnorodność partnerów korzystnie wpływa na ilość podejmowanych na tym terenie działań, których wspólnym celem jest rozwój lokalny, dobro mieszkańców i przyrody oraz coraz częściej pojawiających się tu turystów.


Grupa Partnerska Wrzosowa Kraina

Sekretariat Grupy Partnerskiej
„Wrzosowa Kraina”


Anita Smoląg
Anita Smoląg
Koordynator Grupy Partnerskiej
Urząd Miejski w Przemkowie
ul. Plac Wolności 25,
59-170 Przemków,
tel.  (076) 83 20 483 ,
fax 76/ 83 19 208
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Animator Partnerstw Lokalnych

Krzysztof Szustka
Krzysztof Szustka,
Wiceprezes Fundacji "Wrzosowa Kraina"

Fundacja Ekologiczna "Zielona Akcja"
ul. Wrocławska 41,
59-220 Legnica,
tel.  (076) 723 81 01  wew. 27
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ