Wrzosowa Kraina - w zgodzie z Naturą!
ShowcaseImage

PUNKT DORADCZY

Zmiana siedziby biura na adres Chocianów, ul. Trzebnicka 7a-7b, lok. 4/2

Informujemy, że w siedzibie Stowarzyszenia prowadzony jest punkt doradczy dla beneficjentów Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020. Doradztwo świadczone jest bezpłatnie przez pracowników Biura LGD. 

Zapraszamy mieszkańców z obszaru działania LGD Wrzosowa Kraina (1 miasto-Chojnów, 2 gminy miejsko-wiejskie – Przemków i Chocianów , 6 gmin wiejskich – Gromadka, Lubin, Bolesławiec, Chojnów, Miłkowice i Kunice oraz 1 miasto Chojnów) do odwiedzenia punktu doradczego.​

 

Punkt doradczy dla potencjalnych beneficjentów otwarty: 

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, ŚRODA

w godzinach: 10.00 - 14.30

 

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie prosimy o telefoniczną rezerwację terminu.

Uwaga! W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biura LGD tel. 76 8184 541 lub kom. 500 206 128 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@wrzosowakraina.pl

Turystyka we Wrzosowej Krainie

Grupa na Stawach Przemkowskich z przewodnikiem

 

Wrzosowa Kraina to jeden z najpiękniejszych i najczystszych ekologicznie zakątków Dolnego Śląska, który nie do końca został odkryty, co czyni go tak atrakcyjnym dla turystów. To raj dla miłośników przyrody. Tutejsze lasy są prawdziwym królestwem sosny, grzybów i jagód. Miejsce pełne tajemnic i fascynujących krajobrazów. Miejsce, w którym można wypocząć i nabrać sił na łonie natury.

Czekają tu na Państwa liczne atrakcje. Ogromne bogactwo przyrodnicze i kulturowe sprzyja uprawianiu turystyki aktywnej: pieszej, rowerowej, a nawet konnej, na oznakowanych szlakach i ścieżkach edukacyjnych. Dobrze będą się tu czuć także wędkarze.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku można zaszyć się w gościnnych progach naszych gospodarstw agroturystycznych i zajazdów, gdzie gospodarze uraczą Państwa miłą atmosferą, ładunkiem pozytywnej energii i specjałami kuchni Wrzosowej Krainy.

Dlatego warto tu przyjechać, poczuć ten wyjątkowy klimat, spotkać interesujących ludzi i ... wrócić ponownie!


Zapraszamy !

Ścieżki edukacyjne Szlaki rowerowe Baza Noclegowa Gastronomia Zasoby przyrodnicze Walory kulturowe
Ścieżki edukacyjne Szlaki rowerowe Baza noclegowa Gastronomia Zasoby przyrodnicze Warto zobaczyć

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Cookies   
AKCEPTUJĘ